میز ها

میز ناهارخوری مدرن، دکوراسیون فضای شما را تعالی می‌بخشد

میز ناهارخوری مدرن

میز ناهارخوری مدرن مکان ملاقات خانواده و دوستان، مکان‌هایی برای غذا خوردن و کار هستند که برای بسیاری از خانواده‌ها هنوز یک خرید مادام العمر به شمار می‌آید. اما اهمیتی که این وسیله مورد نظر هنوز در طراحی داخلی دارد، بیش از پیش است. پس  فروشگاه توفرم دکور در این صفحه تمامی اطلاعات مهم را برای شما گردآوری کرده است، به خواندن ادامه دهید.

میز ناهارخوری مدرن چه ابعادی باید داشته باشد؟

ابعاد مناسب برای میز ناهارخوری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، پس بیایید با ارتفاع میز شروع کنیم. در این‌جا ابعاد صحیح تقریباً 74 تا 77 سانتی‌متر است. ارتفاع آن از کف تا لبه بالای  اندازه‌گیری می‌شود. این ابعاد کاملاً با ارتفاع  یک صندلی مطابقت دارد. ارتفاع صندلی در این‌جا تقریباً 46 تا 48 سانتی‌متر است.

میز ناهارخوری مدرن

مطالعه بشتر : اگر شما هم قصد خرید میز تلوزیون چوبی دارید ولی نمیدانید چه جنس چوبی برای میز تلوزیون بهتر است مقاله ی میز تلویزیون چوبی، انتخابی ایده‌آل و لوکس را مطالعه فرمایید.

طول میز بستگی به اندازه اتاق و تعداد مکان‌های غذاخوری دارد. برای هر یک از مدل‌ها باید حداقل 60 سانتی‌متر طول در نظر گرفته شود. البته برای یک گردهمایی واقعاً دنج، می تواند کمی بیشتر باشد، 70 تا 80 سانتی‌متر در اینجا ابعاد خوبی دارند. محاسبه طول این وسیله مورد نظر به زیرسازی نیز بستگی دارد. با پایه‌های  تورفته و محکم، ممکن است مجبور شوید چند سانتی‌متر برای صندلی‌های بیرون اضافه کنید.

عمق، برای فضای این وسیله نیز تعیین کننده و نباید کمتر از 90 سانتی‌متر باشد. در غیر این صورت جایی برای ظروف  نیست. اگر دوست دارید میز ناهارخوری را سخاوتمندانه بچینید، عمق 100 سانتی‌متری معیار خوبی است. برای مدل‌های، بسیار بزرگ نیز می‌توانید عمق 110 سانتی‌متری را انتخاب کنید.

ویژگی‌های میز ناهارخوری مدرن

در زمان‌های اخیر، میزهای ناهارخوری مدرن به‌ عنوان یک عنصر طراحی ظاهر شده‌اند و به نظر می‌رسد که در میان افراد زیادی محبوبیت خاصی داشته باشد. اما این وسیله مورد نظر، دارای چندین ویژگی متمایز است که فروشگاه توفرم دکور تصمیم گرفته  تا شما را با  این ویژگی‌ها آشنا کند: در ابتدا به این مورد باید اشاره کرد که میز دارای خطوط تمیز، ناگهانی و طرح‌های ساده زیادی است که باعث می‌شود فضای زندگی شما را ساختار دهد.

یکی دیگر از ویژگی‌ها به شکل بر می‌گردد که اغلب اوقات مستطیل و یا مربع است، بدین دلیل‌که افراد بیشتری را دور خود جمع می‌کند. اما در این سبک، متریال به کار رفته نیز حرف اول را می‌زند که ترکیب مواد طبیعی و مصنوعی هست،  بدین معنا که چوب با پلاستیک و یا شیشه ترکیب شده است.

علاوه بر آن‌که  میز ناهارخوری مدرن، بسیار محکم است.

توصیه های ما را برای انتخاب  میز ناهارخوری مدرن و قوانین آن را دنبال کنید

حال که با ابعاد و ویژگی‌های این وسیله مورد نظر آشنا شدید چه طول، عرض و همچنین ارتفاع برای فضای مورد نظر شما مناسب است و دکوراسیون را بهتر می‌کند؟ پس با فروشگاه توفرم دکور همراه شوید تا توصیه‌هایی را به شما ارائه دهد:

  • یک میز غذاخوری بلند، فضایی دوستانه ارائه می‌دهد و کاملاً در فضای کوچک نیز قرار می‌گیرد.
  • اگر می خواهید بتوانید آن را به دیوار تکیه دهید، یک شکل مربع یا مستطیل را برای بالای میز خود ترجیح دهید. در واقع، مبلمان با خطوط مستقیم راحت تر به دیوار می‌چسبند.
  • برخی از مدل‌ها، راه حل های مناسبی برای فضاهای کوچک هستند، زیرا اندازه آن‌ها مطابق با نیاز شما تغییر می‌کند. بنابراین یک میز قابل افزایش با اکستنشن یا یک صفحه تاشو می‌تواند کاملاً جای خود را در اتاق غذاخوری کوچک شما پیدا کند. بدین دلیل که می‌توانید زمانی آن را باز کنید که قصد پذیرایی از مهمانان خود را بر روی آن دارید.

میز ناهارخوری مدرن

به غیر از انتخاب، قوانینی نیز وجود دارد که باید برای تنظیم موفقیت‌آمیز منطقه غذاخوری خود رعایت کنید که فروشگاه توفرم دکور شما را با این قوانین آشنا خواهد کرد:

از قرار دادن این وسیله مورد نظر در محل عبور، خودداری کنید.

حداقل فاصله 120 سانتی‌متری بین میز و سایر مبلمان را رعایت کنید.

این وسیله  خود را رو به دهانه مبلمان یا لوازم خانگی نصب نکنید.

فضاهای اتاق را به وضوح مشخص کنید: قسمت نشیمن با مبل، میز ناهارخوری، آشپزخانه و غیره.

سعی کنید، ارتباط بین آشپزخانه و اتاق غذاخوری را ایجاد  کنید.

فضای مورد نیاز برای حرکت را نیز در اطراف آن  رعایت کنید

نتیجه:

در این مقاله فروشگاه توفرم دکور سعی کرد تا اطلاعاتی را راجع به میز ناهارخوری مدرن ارائه دهد. اکنون می‌دانید که چه نوع آن را انتخاب و چگونه آن را برای بهینه سازی در فضا  قرار دهید.

برای دیدن انواع میز تلویزیون روستیک کلیک کنید.

برای دیدن تمامی محصولات چوب و فلز کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *