میز ها

میز عسلی، بخش کلیدی از هر فضای داخلی

میز عسلی

یک عنصر دکوراسیونی جذاب و محبوب که به زیبایی و شکوه فضا کمک زیادی می کند، میزهای عسلی هستند.

در اصل آن ها اجزای مهمی در دکوراسیون داخلی منازل، اتاق های نشیمن، خواب و یا حتی فضاهای خارجی محسوب می شوند. اما این نوع وسیله مورد نظر، علاوه بر زیبایی کاربردی نیز هست. پس اگر می خواهید، آن ها را بهتر  بشناسید، در این مقاله   با فروشگاه توفرم دکور همراه شوید.

میز عسلی چه شکلی؟

می توانید میزهای گرد، مربع، مستطیل، بیضی و حتی اشکال نامنظم را انتخاب کنید. در حقیقت حداکثر آزادی انتخاب با توجه به فضای موجود، تناسبات و تعادل بین مبلمان و لوازم جانبی برای شما وجود دارد. البته، بسته به پیکربندی منطقه زندگی خود، ممکن است بخواهید یکی از این راه حل ها را انتخاب کنید که در زیر فروشگاه تو فرم دکور اشاره خواهد کرد:

شما دو مبل عمود بر هم دارید و می خواهید این وسیله مورد نظر خود را در مرکز اتاق قرار دهید: بله، اما به فضای ایجاد شده بین اثاثیه یا لوازم داخلی توجه کنید. آیا ناحیه خالی مستطیل است؟ به سراغ یک میز عسلی با همین شکل بروید.

میز عسلی

مطالعه بیشتر : شرکت تولیدی توفرم دکور، علاوه بر میز غذاخوری، به تولید محصولات دیگری همچون مبلمان، انواع دکوراسیون و اکسسوری چوبی، شلف، انواع کتابخانه چوبی (دیوایدر چوب و فلز) و غیره می‌پردازد. تمامی محصولات تولیدی توفرم دکور با بهترین کیفیت و با استفاده از بهترین مواد اولیه تولید می‌شوند.

می‌خواهید آن را روی یک فرش مربع قرار دهید: پس هیچ چیز بهتر از شکل مربع نیست. به طور مشابه، اگر فضای باز با میز ناهارخوری بیضی شکل دارید، می توانید این وسیله مورد نظر اتاق نشیمن را با همان هندسه انتخاب کنید.

شما عاشق راه حل های اصلی و هندسه های نامنظم هستید:  میزهای عسلی فوق مدرن به لطف شکل کاملاً غیرعادی خود، به شکستن قالب کمک و به اتاق نشیمن شما جان تازه ای می بخشد.

ایده برای انتخاب میزعسلی اتاق نشیمن

این وسیله مورد نظر شما یک مبلمان کوچک، اما می تواند تفاوت زیادی در ظاهر و عملکرد فضای شما ایجاد کند. اغلب در مرکز اتاق نشیمن، معمولاً در جلوی مبل یا صندلی راحتی، یا در کنار آن، به عنوان یک سطح نگهدارنده استفاده می شود. اما در این جا فروشگاه تو فرم دکور، ایده هایی را به شما خواهد گفت:

ارتفاع متغیر: کنار هم قرار دادن این وسیله های مورد نظر  با ارتفاع، اشکال و متریال های مختلف راه حلی است که به شما امکان می دهد تا آن ها را به صورت لایه ای بچینید و جلوه بصری جالبی ایجاد کنید.

متریال مدرن: آن ها علاوه بر چوب کلاسیک، مدرن در شیشه، فلز، سرامیک و رزین با روکش های مختلف، به عنوان مثال با جلوه مرمر دیده می شوند که  می تواند حس سبکی خاص به شما بدهد. توصیه توفرم دکور این است که سایر عناصر مبلمان موجود در اتاق را با مواد میز به یاد بیاورید، یا آن را به یک قطعه منحصر به فرد و بدیع تبدیل کنید که خودنمایی می کند.

قرارگیری غیر متعارف: با موقعیت های غیرمنتظره، بازی کنید تا ظاهری اصلی ایجاد شود. می‌توانید به‌ جای جلوی مبل، به‌عنوان جداکننده در فضای باز، در کنار مبل قرار دهید. علاوه بر آن که تغییرات کوچک می تواند تاثیر زیادی بر ظاهر کلی اتاق، داشته باشد.

میز عسلی

قیمت های میز عسلی:

قیمت این وسیله مورد نظر، بسته به نوع آن می تواند بسیار متفاوت باشد که فروشگاه توفرم دکور به شما خواهد گفت: در ابتدا به اندازه   باید اشاره کرد. به طور کلی، هر چه بزرگ تر باشد، قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود.

نوع چوب و یا موادی که به کار رفته، شاخص دیگر در تعیین قیمت است. با توجه به این که ساخت یک شکل پیچیده، ممکن است سخت باشد و به کار و توجه بیشتر به جزئیات نیاز داشته باشد، شکل نیز می تواند در قیمت تاثیر بگذارد. سبک کلی نیز،  می تواند نقش زیادی داشته باشد.

در نهایت، اگر این وسیله مورد نظر دارای  کشو و یا عناصر اضافی باشد که از ساختار استاندارد آن فراتر رفته، قیمت بیشتر خواهد شد.

نتیجه:

به دست آوردن وسایلی  برای خانه که هم عالی و هم با حال و هوای شما هماهنگ باشد، سخت است. تا به حال چند بار فکر کرده اید که وسیله ای خوب به نظر برسد، اما در نهایت  واقعیت، وحشتناک باشد؟ همین امر در مورد انتخاب میزهای عسلی نیز صدق می کند. پس ما پیشنهاد می دهیم برای خرید به فروشگاهی مراجعه کنید که راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهد. توفرم دکور، فروشگاهی که در انتخاب به شما کمک زیادی خواهد کرد تا سعی کنید با بررسی گزینه های مختلف، تصمیم درستی بگیرید.

برای دیدن انواع میز تلویزیون روستیک کلیک کنید.

برای دیدن تمامی محصولات چوب و فلز کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *