میز ها

میز عسلی خود را با بیشترین دقت انتخاب کنید

میز عسلی

مبل و میز عسلی، دو وسیله بی نظیر را در اتاق نشیمن تشکیل می‌دهند. این دو تکه  به ایجاد فضایی دوستانه کمک  و شما را به آرامش دعوت می کنند. اما به راستی برای چیدمان موفق، باید فاصله مشخصی بین هر کدام رعایت شود تا گردش روان و هوا حفظ شود.  پس چگونه میز را با توجه به مبل خود انتخاب کنیم؟ چه فاصله‌ای بین این دو باید برقرار شود؟ در این راهنما،  فروشگاه تو فرم دکور به شما نکاتی را ارائه می‌دهد تا همه چیز را واضح‌تر ببینید!

برای گردش در اطراف مبل و میز عسلی چه فضایی باید در نظر گرفته شود؟

در یک اتاق نشیمن برای دستیابی به چیدمان متعادل و زیبایی، سازماندهی مناسب  بین مبلمان و میز عسلی بسیار مهم است. چه فاصله‌ای بین این دو وسیله را باید انتخاب کنید؟ به عنوان یک قاعده کلی توصیه می‌شود حداقل 40 سانتی متر بین مبل، میز و  صندلی‌های راحتی فاصله داشته باشید تا  جابه‌جایی به راحتی صورت گیرد.

مطالعه بیشتر : برای اطلاعات درباره انواع طرح های میز تلوزیون از مقاله ی میز تلویزیون، وسیله‌ای ضروری و مدرن دیدن فرمایید.

چیدمان باید به شما این امکان را بدهد که برای قرار دادن پاهای خود بر روی زمین بدون آزار میز، فضای کافی داشته باشید. به همین ترتیب، هنگام روبرو شدن با میز باید بتوانید بدون زحمت یک نوشیدنی بنوشید. در حالت ایده آل نیز برای هماهنگی بصری، بهتر است که  طول میز دو سوم طول مبل باشد.

در انتخاب میز عسلی به چه نکاتی باید توجه داشت؟

در ابتدا به این مورد باید اشاره کرد که اگر مبل گوشه‌ای دارید، میز عسلی انتخاب کنید که در گوشه توخالی قرار گیرد تا یک دکوراسیون موفق داشته باشید. از جمله نکات دیگری  که باید به خاطر بسپارید، این است که باید هم ارتفاع نشیمن مبل‌ها باشند. علاوه بر آن‌که   از اشتباهات تزئینی خودداری کنید.

آیا میدانستید برای دانستن عرض ایده‌آل  این وسیله مورد نظر یک قانون کلی وجود دارد؟ فروشگاه تو فرم دکور به شما این قانون را خواهد گفت  که فاصله بین مبل و کابینت تلویزیون را اندازه بگیرید، سپس 1 متر از آن کم کنید. بنابراین شما به عرض کامل می‌رسید!

خوب است بدانید: اگر اتاق نشیمن کوچکی دارید، این وسیله مورد نظر را با کشویی که طول آن کمتر از 60 سانتی‌متر است، انتخاب کنید.

در این‌جا نکته دیگری وجود دارد که باید از  ترکیب مبل بزرگ با این وسیله مورد نظر در سایز کوچک و یا بالعکس  حتماً خودداری کنید، بدین دلیل‌که حجم و تعادل فضای مورد نظر شما به هم می‌ریزد.

متریال میز عسلی خود را انتخاب کنید

تنوع زیاد مواد برای مبلمان شما به خوبی ثابت شده، اما آنها باید با تمام نیازهای تزئینی سازگار شوند.  بنابراین مبلمان از هر جنسی که باشد، میز عسلی از متریال‌های گوناگون  وجود دارد که در زیر توفرم دکور به آن‌ها اشاره خواهد کرد:

  • چوب که کاملاً با بسیاری از سبک‌ها یعنی: فضای داخلی شیک اسکاندیناویایی، روستایی، قدیمی یا بوهمیایی مطابقت دارند. این  نوع جنس، در واقع یک متریال کاملا طبیعی است که گرمای خاصی به اتاق می‌دهد و سبکی که حداقل می‌توان گفت بی‌نظم هست، به حدی که اکنون در بین افراد بسیاری محبوب شده است.
  • فلز شاید مدرن‌تر و امروزی‌تر از چوب باشد. با این حال، گرمای یکسانی را ارائه نمی‌دهد. آن‌ها دو سبک کاملا متفاوت و بسیار محبوب هستند.
  • شیشه‌ای به دلیل توانایی آن در روشن کردن اتاق، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در واقع، با همه سبک‌ها سازگار و به دلیل شفافیت، فضا را اضافه بار نمی‌کند. اگرچه کمی شکننده‌تر است، اما می‌تواند کاملا با هر نوع مبلمان و متریالی هماهنگ شود.  به طور خلاصه، میز عسلی شیشه‌ای برای یک فضای نسبتا شلوغ یا برجسته کردن یک فرش زیبا ایده‌آل است، اما به عنوان مثال در اتاق‌های نسبتا کسل کننده نباید از آن استفاده کرد.
  • سنگ مرمر، اگر می‌خواهید شخصیت زیادی به اتاق خود بدهید، ممکن است راه حل مناسبی باشد. اما برای این کار، مطمئناً باید بودجه بیشتری را پرداخت کنید. همچنین، توجه داشته باشید که سنگ مرمر، می‌تواند کاملاً با یک فضای داخلی شیک و زیبا تطبیق یابد.

نتیجه:

آیا به دنبال میزهای عسلی کاربردی با طراحی زیبا و خاص  هستید تا فضای داخلی خود را به نحو احسن تجهیز کنید؟ از فروشگاه تو فرم دکور، دیدن فرمایید. در این فروشگاه شکل رویه (گرد، مربع، مستطیل)، رنگ، ابعاد و چندین معیار انتخاب در دسترس شماست! در حقیقت در فروشگاه تو فرم دکور، انواع مختلفی از  این وسیله مورد نظر به نمایش گذاشته شده است که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد.

برای دیدن انواع میز تلویزیون روستیک کلیک کنید.

برای دیدن تمامی محصولات چوب و فلز کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *