میز ها

میز جلو مبلی روستیک، عنصری کلیدی در دکوراسیون

میز جلو مبلی روستیک

امروزه تزیین اتاق نشیمن مکان مورد نظر ما یک نکته اساسی دارد که باید به آن توجه کنیم، زیرا به احتمال زیاد اوقات فراغت خود را در آن می گذرانیم. به اصطلاح، این یک اتاق چند منظوره است که در آن ما تعداد زیادی فعالیت های روزانه را انجام می دهیم.  به همین دلیل لازم است این اتاق، مکانی دلپذیر و تا حد امکان راحت باشد که به لطف دکوراسیون، انتخاب نوع مبلمان و عناصر آن به دست می آید. در این مقاله، فروشگاه تو فرم دکور، قصد دارد بر روی یک عنصر حیاتی مانند میز جلو مبلی روستیک تمرکز کند، پس به خواندن ادامه دهید.

میز جلو مبلی رستیک برای چیست؟

میزهایی که به سبک روستیک در روبه‌روی مبلمان‌ها قرار داده می شوند، عنصری کلیدی در دکوراسیون و عملکرد فضایی به اندازه اتاق نشیمن خانه ما هستند.  یک عنصر کاربردی که تطبیق پذیری زیادی را فراهم می کند، زیرا می توان از آن روزانه استفاده کرد. آن ها معمولاً در جلوی مبل در ارتفاعی مشابه قرار می‌گیرند و برای بسیاری از کارها  مانند خوردن و یا نوشیدن قهوه گرفته تا غیره  استفاده می‌شوند.

میز جلو مبلی روستیک

 

مطالعه بیشتر : شرکت تولیدی توفرم دکور، علاوه بر میز غذاخوری، به تولید محصولات دیگری همچون مبلمان، انواع دکوراسیون و اکسسوری چوبی، شلف، انواع کتابخانه چوبی (دیوایدر چوب و فلز) و غیره می‌پردازد. تمامی محصولات تولیدی توفرم دکور با بهترین کیفیت و با استفاده از بهترین مواد اولیه تولید می‌شوند.

با این حال در  منظره تزئینی و سازمان دادن  فضای اتاق نشیمن نیز، سهم زیادی دارند. به عنوان مثال می تواند به صورت بصری فضا را سازماندهی، نواحی گردش را مشخص، مبل را همراهی و یکی از نقاط کانونی  اتاق ها در خانه باشد. به غیر از آن که سطح بسیار با ارزشی را برای پشتیبانی از اشیاء تزئینی فراهم می کند تا زیبایی شناسی اتاق را تکمیل  کند.

در مورد رنگ، آن ها معمولاً در طیفی از قهوه ای، بژ و مشکی تیره یافت می‌شود که در سایه های مختلف چوب می بینیم. اما می توان آن را با رنگ های کوچک دیگر مانند خردلی، آبی، سبز و یا حتی صورتی نیز ترکیب کرد. به طور خلاصه،  هدف میزهای جلو مبلی با طرح روستیک ایجاد فضاهای دنج و گرم است تا به ما احساس راحتی بیشتری دهد.

انواع میز جلو مبلی روستیک را بشناسید:

وقتی به دنبال میز جلو مبلی روستیک می‌گردید، رایج‌ترین مورد این است که  جنس چوب، البته  با کمی پیچیدگی و مدرنیته پیدا کنید. آن ها با چوب‌هایی که از  رنگ‌های مختلف ساخته  می شوند گرما، ظرافت و استایل زیادی را ارائه می دهند. همچنین می‌توانید در اشکال، اندازه‌ها و ارتفاع‌های مختلفی پیدا کنید تا بدون هیچ مشکلی با بقیه مبلمان اتاق ترکیب شوند که در زیر فروشگاه تو فرم دکور به انواع شکل آن ها اشاره خواهد کرد:

مربع یا مستطیل شکل: یکی از پرفروش ترین اشکال که معمولا به اتاق نشیمن شما، ظاهر مینیمالیستی بیشتری را ارائه و بسیار ایده‌آل هستند.

دایره ای یا بیضی شکل: این نوع از میزهای دکوراسیون روستیک مدرن با فقدان گوشه ها فضای بیشتری را ارائه و کاملاً ادغام می شوند.

ترکیبی از دکوراسیون: یکی دیگر از راه‌هایی که می‌توان به مکان، حسی از این  دکوراسیون مورد نظر را داد، ترکیب میزهای جلو مبلی روستیک مختلف است. این بدان معنا است  که می توانید، شکل  گرد در اندازه ها و ارتفاع های مختلف و یا چندین شکل مربعی را ترکیب کنید تا جلوه ای متمایز به مکان شما بخشیده شود.

میز جلو مبلی روستیک

قیمت میز جلو مبلی روستیک:

قیمت این وسیله مورد نظر به عوامل زیادی بستگی دارد که زمان انتخاب و خرید، بهتر است اطلاع داشته باشید. یکی از این عوامل،  نوع چوب است. در حقیقت به گفته فروشگاه تو فرم دکور، عامل اصلی و مهمی که میز جلو مبلی روستیک از آن ساخته شده است. به یاد داشته باشید که هر چه  از چوب باکیفیت و گران تر استفاده شده باشد، قیمت بیشتری خواهد داشت.

طراحی و جزئیات زیبایی نیز، می تواند قیمت را تحت تاثیر قرار دهد. میزهای جلو مبلی با طراحی خاص و دقیق، معمولا گران تر خواهند بود. از عوامل مهم دیگر تعیین قیمت، کیفیت ساخت، استحکام و پایداری این وسیله مورد نظر هست. ضمن آن  که ابعاد بزرگ تر و خاص، ممکن است قیمت بالاتری داشته باشند.

مطلب آخر:

اگر به دنبال این هستید تا حس دنج و گرمی را به مکان مورد نظر خود بدهید، استفاده از میزهای جلو مبلی روستیک را پیشنهاد می دهیم. علاوه بر آن که با ارائه حسی از ظرافت، فضاهای مورد نظر شما را تکمیل خواهند کرد. اما این مورد را به یاد داشته باشید که نه تنها  قیمت، بلکه تنوع و زیبایی نیز بسیار اهمیت دارد. به همین خاطر ما به شما پیشنهاد می دهیم، از فروشگاه تو فرم دکور دیدن کنید. در تو فرم دکور، تنوع به قدری زیاد است که شما می توانید به راحتی یکی از آن ها را با قیمت مناسب در دکوراسیون خود جای دهید.

برای دیدن انواع میز تلویزیون روستیک کلیک کنید.

برای دیدن تمامی محصولات چوب و فلز کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *